بررسی استفاده از آجرهای نما

ستون ها قسمتهای مهمی از ساختمان هستند. زیبایی ساختمان را در حالت عادی زیر سوال می برند اما استحکام خانه ها وابسته به آنها است. زیبا سازی آن ها با آجرهای معمولی ممکن نیست. برای پوشش و زیبا جلوه دادن ستونها، استفاده از آجر نما بهترین روش می باشد. آجر ها نمای خاصی به ساختمان می دهند. آجر نما های خوب برای ستون گرد به این خاطر که به محیط گرما و صمیمیت می دهد، بیشتر از هر مصالحی برای تزیین ستون ها استفاده می شوند. آجرها رنگهای مختلفی دارند مثل: رنگ قرمز، زرد و خاکستری . کسانی که محیطی سنتی را دوست دارند از آجر نما ها بیشتر استفاده می کنند. آجر نما ها را در طاق ساختمان ها هم استفاده می کنند. در این مقاله تعدادی از آجر نما های خوب برای ستون گرد را به شما معرفی خواهیم کرد.
 

بیشتر بخوانید :

قیمت آجر نما سفید

 

آجرنما برای ستون گرد

 

معرفی آجر نما های خوب برای ستون گرد

آجر نما های خوب برای ستون گرد شرایط و ویژگی خاص خود را دارند. از لحاظ ظاهری با دیگر آجرها متفاوت هستند. تعدادی از این آجر نما ها در پایین ذکر شده اند.

  • آجر نما های نسوز
  • آجر دور ستون قرمز انگلیسی و گرانیتی
  • آجرهای دکوراتیو
  • آجر گرد دور ستونی
  • آجر قزاقی دور ستونی

 

بررسی ویژگی های آجر نما های خوب برای ستون گرد

آجر نما های نسوز:

یکی از ویژگی های آجر نما های خوب برای ستون گرد داشتن مقاومت در برابر ضربه است. آجر نما های نسوز در برابر دما و حرارت بسیار مقاوم هستند. این آجرها ضد حریق هستند. از این آجرها علاوه بر تزیین ستون برای نمای بیرونی ساختمان هم استفاده می شود. فرسایش و پوسیدگی در این نوع آجرها بسیار پایین می باشد. آجرهای نسوز انواع مختلفی دارند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. این آجرها بیشترین استفاده را در جلوه و نما دادن به ساختمانها دارند.

آجر دور ستون قرمز انگلیسی و گرانیتی:

آجر دور ستون قرمز انگلیسی و گرانیتی یکی از انواع آجر نما های خوب برای ستون گرد محسوب می شود. این نوع هم از انواع آجر نسوز می باشد. از بهترین و با کیفیت ترین خاک ها ساخته می شوند. این نوع آجرها از لحاظ رنگ، ثبات بالایی دارند و همچنین مقاومت بسیار بالایی هم در برابر عوامل طبیعی از خود نشان می دهند. در برابر سرما و گرمای بیش از حد مقاومت زیادی دارند.

 

بیشتر بخوانید :

قیمت آجر نما قرمز

آجر نسوز دکوراتیو

 

آجر های دکوراتیو:

آجرهای دکوراتیو به خاطر استحکام بالا و داشتن طرح های مختلف، زیبایی خاصی به ساختمان می دهند. از این آجرها در کف ساختمان، ساختن کتیبه، نما دادن به ستون ها، نمای دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می شود. این نوع آجرها هم جزو آجرهای نسوز محسوب می شوند. مثلاً یک نمونه از آجر نما های خوب برای ستون گرد از جنس آجرهای نسوز دکوراتیو مدل آجر دور ستون ۷۰ است که در رنگهای قرمز، سفید، جگری، شاموتی در بازار عرضه می شوند.
 

آجر گرد دور ستونی:

این آجر نما یکی از بهترین آجرهای پلاک به شمار می آید. قیمت این نوع آجر در بین، آجر نما های خوب برای ستون گرد از همه مناسب تر است. آجر گرد ستونی با توجه به درخواست مشتری در قالب و اندازه های مختلف ساخته می شود. این آجرها در برابر نور خورشید مقاوم هستند و گزینه مناسبی، برای استفاده در نما دادن به ستونهای بیرونی ساختمان می باشند. این آجر نما ها در مقابل حرارت، ضربه، یخ زدگی و آتش سوزی مقاومت زیادی دارند. از این آجرها در مکانهای مختلف مثل ستون‌ ها، طاق ها و سر در خانه ها استفاده می شود.
 

بیشتر بخوانید :

قیمت آجر نما 

 

آجر قزاقی:

آجر قزاقی نمونه ای از آجر نما های خوب برای ستون گرد مخصوصاً برای دیوار چینی به شکل برجسته می باشد. این آجر در رنگ قرمز تولید می شود. آجر قزاقی در دو سایز کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه این آجرها خاک رس طبیعی بدون شن می باشد. از این آجر نما بیشتر برای زیبا جلوه دادن ستونهای اول ساختمان استفاده می شود. مقاومت این نوع آجر بسیار بالا می باشد. با طرح های برجسته ای که با این آجرها می توان ساخت، زیبایی ساختمان چندین برابر می شود. از این آجرها در نما دادن به انواع ستونهای کوچک و بزرگ استفاده می کنند.

 


 
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
 
تماس با واحد فروش ارتباط از طریق واتس آپ